2019-02-18-17-39-54-214_edited.jpg

AGATA DROGOSZ

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą pracującym w nurcie krótkoterminowym skoncentrowanym na rozwiązaniu (SFBT). Od 12 lat pracuję jako psycholog, głównie z młodzieżą i rodzinami. Prowadzę także terapię indywidualną dorosłych i młodzieży. Moja praca podlega stałej superwizji.

Ukończyłam studia na kierunku Psychologia Stosowana na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam roczny staż w Centralnym Szpitalu Klinicznym w Łodzi na oddziale Zaburzeń Afektywnych oraz czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne.

Od 6 lat prowadzę terapię w Centrum Praw Kobiet. Pracuję z klientkami nad ich indywidualnymi celami prowadzącymi do satysfakcjonującego życia. W poradni zdrowia psychicznego przyjmuję pacjentów z depresją, zaburzeniami afektu, lękowymi, adaptacyjnymi oraz w kryzysach.

Pracuję w oparciu o zasoby klienta. Celem, jaki sobie stawiam, jest znalezienie jego mocnych stron i towarzyszenie mu w odkrywaniu nowych możliwości i rozwiązań, które będą mu służyły. Fascynuje mnie człowiek i jego potencjał.


Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych nastolatków i zastępczą matką dwóch kotów i psa. Uwielbiam podróże i sport, który mnie na co dzień resetuje.