top of page
fot-02_edited.jpg

ANNA MARIA GAWROŃSKA

psycholog, psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia (trzeci rok) w Akademii Motywacji i Edukacji. Zajmuję się poradnictwem psychologicznym oraz psychoterapią indywidualną dorosłych.

W pracy z pacjentami przywiązuję dużą wagę do budowania bezpiecznej relacji terapeutycznej, a poza technikami poznawczo-behawioralnymi, w procesie chętnie uwzględniam elementy Terapii Schematów oraz Terapii Akceptacji i Zaangażowania. Bliskie są mi również założenia Dialogu Motywującego i mindfulness. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i uczestniczę w szkoleniach doskonalących.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie w Oddziale Psychiatrii Sądowej, w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych, a także w poradni psychologicznej dla dorosłych NZOZ MKK Trimed oraz Centrum Terapii i Rozwoju w Łodzi.


Specjalizuję się w pracy z osobami doświadczającymi kryzysu i niepewności związanej z wejściem w dorosłość, mierzącymi się z problemami w relacjach, stresem, lękiem i trudnościami związanymi ze sferą zawodową, rodzinną, studiami oraz innymi obszarami życia.

Moją pasją jest człowiek jako całość, zarówno w kontekście terapii, ale także rozwoju zasobów i wykorzystywania osobistego potencjału. Uważam, że poradnictwo i psychoterapia łączą te dwie drogi, umożliwiając mi koncentrowanie się na udzielaniu pomocy, jak i wspieranie rozwoju osobistego moich pacjentów.


Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Kieruję się zasadami etyki zawodowej, a pracę terapeutyczną poddaję superwizji. 

Anna Maria Gawrońska: Usługi
bottom of page