top of page
received_528853591845137_edited_edited.jpg

KAROLINA GĘBAROWSKA-OLEJNIK

psycholog, psychoterapeuta, seksuolog

Jestem doktorem nauk medycznych. Pracuję jako seksuolog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, psycholog, psycholog dziecięcy z ponad 10 - letnim doświadczeniem.

Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje - obecnie studiuję psychodietetykę.


Zajmuję się wnikliwie pacjentem - jego trudnościami, przeprowadzam dokładny wywiad i badanie, staram się stworzyć miłą atmosferę w trakcie terapii, opartą na wzajemnej komunikacji.
Nie obawiam się podejmowania rozwiązywania nawet trudnych problemów zarówno zdrowia psychicznego, jak i seksualnego.


Zajmuję się leczeniem depresji, lęków, problemów dnia codziennego, kryzysów życiowych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości, zaburzeń obsesyjno – kompulsyjnych, traum życiowych, chorób psychosomatycznych. Udzielę pomocy w trudnościach w relacjach, z emocjami, dysfunkcjach i problemach seksualnych, zarówno w zakresie indywidualnym, jak i dotyczącym par.


Zanim podejmę działanie, wnikliwie badam - to moje motto, a swoją misję w pracy opieram na jak najlepszej współpracy z pacjentem, komunikacji oraz skutecznej pomocy w rozwiązaniu problemu. Szukam przyczyny trudności, żeby najtrafniej zaradzić.
Swoją pracę opieram o najskuteczniejsze metody i procedury terapeutyczne. Cały czas doszkalam się i poszerzam swój warsztat wiedzy. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Karolina Gębarowska-Olejnik: Usługi
bottom of page