Untitled

MAGDALENA IWASZKIEWICZ

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Zajmuję się głównie pomocą w pokonaniu depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych, nagłych kryzysów życiowych, problemów z przystosowaniem oraz nieradzeniem sobie ze stresem.


Moją misję zawodową widzę w pomaganiu ludziom. Myślę, że powiedzenie „Po pierwsze — nie szkodzić" odnosi się do wszystkich zawodów pomocowych. Dlatego w sposób uważny wspieram Pacjentów oraz dbam o rozwój moich kompetencji, doszkalając się i stale poszerzając swoją wiedzę.


Ukończyłam studia na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku psychologia ze specjalnością psychologia kliniczna i zdrowia. Odbyłam kurs w zakresie psychoonkologii z ramienia Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. Mikołaja Kopernika w Łodzi.


Doświadczenie zawodowe zdobywałam, m.in. na Oddziale Terapeutycznym Zakładu Karnego nr 2 w Łodzi i Poradni Zdrowia Psychicznego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Skierniewicach w zespole psychologów i psychiatrów. To pozwoliło mi przyjąć szeroką perspektywę na problemy, z jakimi zmagają się Pacjenci. Prowadzę również własną praktykę.