top of page
IMGP0052_ppppp_edited.jpg

ANNA NIEWIADOMSKA

psycholog

Jestem magistrem psychologii (specjalność: psychologia zdrowia i kliniczna; Uniwersytet Łódzki) oraz magistrem nauk o rodzinie. W trakcie 4-letniego całościowego szkolenia psychoterapeutycznego przy Katedrze Psychoterapii CM Uniwersytetu Jagiellońskiego.


W Pracowni Psychoterapii Zacisze prowadzę konsultacje psychologiczne oraz udzielam wsparcia psychologicznego osobom dorosłym, które:
- znajdują się w kryzysie lub doświadczają przeżyć, z którymi nie potrafią sobie poradzić;
- znajdują się w stanie obniżonego nastroju;
- mają trudności w regulowaniu emocji;
- doświadczają nadmiernego stresu i jego skutków;
- doświadczają trudności w życiu rodzinnym lub zawodowym;
- są bliskimi osób z trudnościami i zaburzeniami psychicznymi.


Na co dzień pracuję w Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej „Ego” w Łodzi oraz w instytucjach i organizacjach działających na rzecz rodzin. Jestem nauczycielem akademickim – prowadzę zajęcia dla studentów psychologii Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Naukowo w szczególności interesuję się zagadnieniami związanymi z traumą (jednorazowa, wielokrotna, relacyjna) oraz tematyką wpływu doświadczeń z dzieciństwa na funkcjonowanie w życiu dorosłym. Ponadto posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze psychologii pracy i organizacji – w tym prowadzenia szkoleń i warsztatów o tematyce radzenia sobie ze stresem i wypalenia zawodowego oraz diagnozy potencjału zawodowego pracowników.


W pracy psychologicznej szczególnie ważne są dla mnie słowa „... człowiek usiłuje opowiedzieć o swoim bólu, nawet jeśli stosowany przez niego model komunikacji nie jest bezpośredni...” (Jeffrey Kottler). Głęboko wierzę, że gabinet psychologiczny jest tą bezpieczną przestrzenią, gdzie spotkanie z drugim człowiekiem pomaga na nowo odczytać niejedną opowieść...


Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Anna Niewiadomska: Usługi
bottom of page