top of page
Monika Młodzianowska zdjęcie_edited.jpg

MONIKA MŁODZIANOWSKA

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w procesie certyfikacji (EABCT) oraz pedagogiem. Specjalizuję się w: zaburzeniach nastroju, zaburzeniach lękowych, rodzicielstwie, trudnościach w relacjach interpersonalnych, przemocy w rodzinie.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży oraz terapię par. W swojej pracy wykorzystuję elementy terapii schematów oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, której zrealizowałam I i II stopień szkolenia.

Jestem również zaangażowana w działania Szkoły dla Rodziców i Wychowawców w Polsce i w innych krajach Unii Europejskiej. Od wielu lat spotykam się z rodzicami i nauczycielami na warsztatach z zakresu szeroko pojętej komunikacji i umiejętności wychowawczych.

Dodatkowo, w ramach projektu promowania psychologii, prowadzę „Spotkania z psychologią”. Spotkania te pozwalają poznać drugiego człowieka oraz samego siebie z wielu różnych perspektyw i w różnych kontekstach.

Źródłem mojego praktycznego doświadczenia klinicznego były liczne staże m.in. na oddziale dziennym III Kliniki Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie specjalizującym się w pracy z osobami chorującymi na depresję oraz chorobę afektywną dwubiegunową.

Swoją wiedzę aktualizuję i poszerzam podczas licznych szkoleń i konferencji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych psychoterapeutów oraz superwizorów-dydaktyków PTTPB.

Monika Młodzianowska: Usługi
bottom of page