top of page
aneta.jpg

ANETA OLEJNIK

psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zajmuję się diagnozą psychologiczną oraz psychoterapią osób dorosłych. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym.


Na każdego człowieka, który zwraca się do mnie o pomoc, patrzę przez pryzmat jego zasobów. Relację terapeutyczną opieram na szczerości i otwartości. Tworzę warunki do efektywnej współpracy na linii pacjent — terapeuta.


Jestem absolwentką Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego, ukończyłam również Studium Pomocy Psychologicznej organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Obecnie jestem w trakcie całościowego, czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.


Doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywałam m.in. w Poradni Zdrowia Psychicznego szpitala MSWiA w Łodzi, w przychodni Multimed w Łodzi, w szpitalu im. Babińskiego w Łodzi oraz na Oddziale Leczenia Uzależnień szpitala MSWiA w Otwocku. Poza Pracownią Psychoterapii Zacisze pracuję na Oddziale Zaburzeń Afektywnych Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi.


Mam bogate doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami z diagnozą psychiatryczną oraz
z osobami poszukującymi pomocy w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi. Moja praca podlega regularnej superwizji.

Aneta Olejnik: Usługi
bottom of page